Hýbsa 2021

Základná škola Skároš sa zapojila do detského atletického trojboja žiakov základných škôl. Tento projekt je podporený ZŠ Seňa, SOPKA, n. o. a Nadáciou TV Markízou v rámci projektu: ,,Hýbsa2021”. Do tohto projektu sa zapojili viaceré školy v okolí Košíc.

Žiaci mali splniť tri disciplíny. Prvá disciplína spočívala v člnkovom behu 4x10m, druhá disciplína bola zameraná na skok do diaľky z miesta, tretia disciplína bola v hode volejbalovou loptou z spoza hlavy z kolien.

Všetci žiaci sa zapojili a splnili určené disciplíny najlepšie ako vedeli. Výsledky sa zo všetkých škôl zosumarizovali. Na veľké prekvapenie sa nám podarilo obsadiť dokonca dve miesta.

Prvé miesto získala naša žiačka 2. ročníka Vanesa Varinská a tretie miesto tiež žiak 2.ročníka Michael Hric.

Naším talentovaným žiakom gratulujeme.