top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Naša veľká ŠARKANIÁDA

I keď jeseň pokročila, v stredu 24. novembra nás vylákalo pekné slnečné počasie do školskej záhrady. Naše deti, plné očakávaní, mali „skúšobnú jazdu“ svojich vlastnoručne vyrobených šarkanov. Boli krásne! Obrovské, veľké, primerané, menšie, aj najmenšie. Aj keď nepofukoval veselý vetrík, každý majiteľ šarkana sa rozbehol a svojho draka poriadne popreháňal.

Prezentácia bola veľkolepá. Školská záhrada hýrila farbami, mašľami, stuhami a veselým smiechom. Tu je namieste aj taká celkom maličká pochvala pre naše mamičky a oteckov, ktorí určite už len „dorobili“ vodiace šnúročky.

Táto zábava sa určite páčila i našim vtáčikom, lebo všetky deti v závere šarkaniády doplnili kŕmidlá v záhrade. Sýkorky (ale i ostatné vtáčiky) dostali suché zrnká potravy, lojové guľky, závesné tukové tobolky. Viete, čo by nám ich zobáčiky odkázali? „Za to my zas na jar, za to my v lete, tak vám húsť budeme, ako len chcete.“

Aj napriek kovidovým opatreniam naše deti zažili krásny deň aj so sladkými odmenami.

Viac fotografií vo fotogalérii školy

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!