Záložka do knihy spája školy 2021

Po dlhšej dobe sme sa opäť zapojili do pekného projektu Záložka do knihy spája školy. Ako názov napovedá, našou úlohou bolo vyrobiť záložky pre iných žiakov. Tentokrát to boli žiaci zo školy z nitrianskeho kraja, konkrétne z obce Lok.

Na hodinách výtvarnej výchovy sme vyrobili krásne záložky na motívy obľúbených a známych rozprávkových postavičiek z kníh – vznikli záložky ako Medovníkový domček, Červená Čiapočka, Martinko Klingáč, Psíček a Mačička, Snehulienka, Popoluška, Budkáčik a Dubkáčik a pod.

Veríme, že sa žiačikom naše záložky páčili. My sme boli z ich záložiek nadšení. Boli krásne, mali motív veľmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Pipi Dlhej Pančuchy.

Všetky záložky už zdobia naše šlabikáre a čítanky. Ďakujeme Ďakujeme

Viac fotografií na stránke našej Fotogalérie