Na Deň Zeme sme sa neučili!

na Deň Zeme sme sa neučili

V piatok 22. apríla mala sviatok naša planéta Zem. Pani učiteľka Jamborová pre nás pripravila krásne environmentálne podujatie.

Tri divadielka

Tri divadelné príbehy v jeden deň na Základnej škole SkárošPred odchodom na polročné prázdniny pripravili žiaci z každej triedy dramatizáciu jednej ľudovej alebo modernej rozprávky v ich vlastnom obsadení.

Čitateľský kútik

Čitateľský kútik na Základnej škole SkárošNemá hlavu, nemá rozum, nikdy sa to neučilo, ba ešte ani do školy nechodilo a učí to celý svet. Čo je to?

Naša veľká ŠARKANIÁDA

Naša veľká ŠARKANIÁDA, ZŠ Skároš

I keď jeseň pokročila, v stredu 24. novembra nás vylákalo pekné slnečné počasie do školskej záhrady.

Nákupná horúčka

Nákupná horúčka na ZŠ Skároš

Piatok 15. októbra sa atmosféra v našej škole vyfarbila do jesenných farieb a chutí.

Záložka do knihy spája školy 2021

Záložka spája školy ZŠ Skároš a ZŠ LokPo dlhšej dobe sme sa opäť zapojili do pekného projektu Záložka do knihy spája školy.

Deň zdravej výživy 2021

Deň zdravej výživy, ZŠ Skároš v roku 2021

Oslava Dňa detí

Oslava Dňa detí v Základnej škole Skároš